Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: edit
eo: redakti

en: Create
eo: Kreu

en: Active
eo: Aktiva

en: Operation
eo: Operacio
