Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (13 entries)

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: updated
eu: eguneratua

en: all
eu: denak

en: edit
eu: editatu

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Create
eu: Sortu

en: Active
eu: Aktiboa

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak
