Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: List
fil: Listahan

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: edit
fil: wastuhin

en: Active
fil: Aktibo

en: Operation
fil: Pagpapatakbo
