Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (17 entries)

en: List
fr: Lister

en: Disabled
fr: Désactivé

en: Enabled
fr: Activé

en: Support
fr: Assistance technique

en: updated
fr: mis à jour

en: created
fr: créé

en: all
fr: tout

en: edit
fr: modifier

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Priorities
fr: Priorités

en: States
fr: États

en: Create
fr: Créer

en: Active
fr: Actif

en: Channel
fr: Canal

en: Operation
fr: Opération

en: not assigned
fr: non assigné
