Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: List
gu: સૂચિ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: updated
gu: અદ્યતિત

en: created
gu: રચાયું

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Create
gu: બનાવો

en: Active
gu: સક્રિય

en: Operation
gu: કાર્યો
