Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (16 entries)

en: List
it: Elenco

en: Actions
it: Azioni

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: updated
it: aggiornato

en: created
it: Creato

en: all
it: tutto

en: edit
it: modifica

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: States
it: Stati

en: Create
it: Crea

en: Active
it: Attivo

en: Channel
it: Canale

en: Operation
it: Operazione

en: Notifications
it: Notifiche
