Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: List
jv: Daftar

en: Actions
jv: Aksi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: updated
jv: wis diupdate

en: edit
jv: sunting

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: Create
jv: Gawé

en: Active
jv: Aktif

en: Operation
jv: Operasi
