Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: updated
kk: жанартылған

en: edit
kk: түзету

en: Create
kk: Қосу

en: Active
kk: Белсенді

en: Operation
kk: Операция
