Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: List
km: បញ្ជី

en: Actions
km: អំពើ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Create
km: បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
