Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Bot
kn: ಬಾಟ್
