Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: List
ku: لیستە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: updated
ku: نوێکرایەوە

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: Active
ku: چالاکە

en: Operation
ku: کردار
