Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: List
mn: Жагсаалт

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: edit
mn: засварлах

en: False
mn: Худал

en: Active
mn: Идэвхтэй
