Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: updated
ne: अपडेटेड

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Create
ne: सिर्जना

en: Active
ne: सक्रिय
