Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Support
nl: Ondersteuning

en: updated
nl: bijgewerkt

en: created
nl: aangemaakt

en: all
nl: alle

en: edit
nl: bewerken

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: States
nl: Statussen

en: Create
nl: Aanmaken

en: Active
nl: Actief

en: Channel
nl: Kanaal

en: Operation
nl: Bewerking

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Bot
nl: Robot

en: Clients
nl: Afnemers

en: not assigned
nl: niet toegewezen
