Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: List
nn: Liste

en: Actions
nn: Handlingar

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: updated
nn: oppdatert

en: edit
nn: endre

en: Create
nn: Lag

en: Active
nn: Aktiv
