Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: List
oc: Listar

en: Actions
oc: Accions

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: updated
oc: mes a jorn

en: all
oc: tot

en: edit
oc: modificar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: States
oc: Estats

en: Create
oc: Crear

en: Active
oc: Actiu

en: Operation
oc: Operacion

en: Notifications
oc: Notificacions
