Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: List
or: ତାଲିକା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ
