Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: List
os: Номхыгъд

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: updated
os: сног
