Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ
