Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: List
pl: Lista

en: Actions
pl: Akcje

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Support
pl: Wsparcie

en: updated
pl: zaktualizowany

en: created
pl: utworzono

en: all
pl: wszystkie

en: edit
pl: edytuj

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: States
pl: Statusy

en: Create
pl: Utwórz

en: Active
pl: Aktywne

en: Channel
pl: Kanał

en: Operation
pl: Czynność

en: Notifications
pl: Powiadomienia
