Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: List
ps: لړ

en: Actions
ps: چارې

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Active
ps: فعال
