Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: List
ro: Listă

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Support
ro: Suport

en: updated
ro: actualizat

en: created
ro: creat

en: all
ro: toate

en: edit
ro: modifică

en: True
ro: Adevărat

en: False
ro: Fals

en: States
ro: Stări

en: Create
ro: Crează

en: Active
ro: Activ

en: Operation
ro: Operație

en: Notifications
ro: Notificări
