Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: edit
si: සංස්‌කරණය
