Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: updated
sl: posodobljeno

en: edit
sl: uredi

en: Active
sl: Aktiven
