Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: List
sq: Lista

en: Actions
sq: Veprimet

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: updated
sq: u përditësua

en: edit
sq: ndrysho

en: Create
sq: Krijo

en: Active
sq: Aktiv

en: Operation
sq: Veprimi
