Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: List
te: జాబితా

en: Actions
te: చర్యలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: updated
te: తాజాకరించబడినది

en: created
te: సృష్టించబడినది

en: all
te: అన్నీ

en: edit
te: మార్చు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Create
te: సృష్టించు
