Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: List
ug: تىزىملىك

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Operation
ug: مەشغۇلات
