Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: List
ur: فہرست

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: updated
ur: تجدید شدہ

en: edit
ur: ترمیم
