Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: List
vi: Danh sách

en: Actions
vi: Thao tác

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: updated
vi: đã cập nhật

en: created
vi: đã tạo

en: all
vi: tất cả

en: edit
vi: sửa

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: Create
vi: Tạo

en: Active
vi: Hoạt động

en: Operation
vi: Thao tác

en: Notifications
vi: Thông báo
