Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: updated
az: yeniləndi

en: edit
az: redaktə et

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: States
az: Dövlətlər

en: Create
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv
