Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: List
be: Спіс

en: Actions
be: Дзеянні

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: updated
be: абноўлена

en: created
be: створана

en: all
be: усе(ё)

en: edit
be: рэдагаваць

en: Create
be: Стварыць

en: Active
be: Актыўна

en: Operation
be: Аперацыя
