Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: True
bo: འགྲིག༼True༽

en: False
bo: ནོར་བ༼False༽

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད
