Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: List
bs: Izlistaj

en: Actions
bs: Akcije

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: edit
bs: izmijeni

en: Active
bs: Aktivan

en: Notifications
bs: Obavijesti
