Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: updated
cs: aktualizováno

en: all
cs: vše

en: edit
cs: upravit

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: States
cs: Stavy

en: Create
cs: Vytvořit

en: Active
cs: Aktivní

en: Channel
cs: Kanál

en: Operation
cs: Operace

en: Create notification
cs: Vytvořit oznámení

en: Delete notification
cs: Smazat oznámení
