Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: List
de: Liste

en: Actions
de: Aktionen

en: Disabled
de: Deaktiviert

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Support
de: Unterstützung

en: updated
de: aktualisiert

en: created
de: erstellt

en: all
de: alle

en: edit
de: Bearbeiten

en: True
de: Wahr

en: False
de: Falsch

en: Priorities
de: Prioritäten

en: States
de: Status

en: Create
de: Erstellen

en: Active
de: Aktiv

en: Channel
de: Kanal

en: Operation
de: Aktion

en: Notifications
de: Benachrichtigungen

en: not assigned
de: nicht zugewiesen
