Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: List
es: Listado

en: Actions
es: Acciones

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Support
es: Soporte

en: updated
es: actualizado

en: created
es: creado

en: all
es: todo

en: edit
es: editar

en: True
es: Verdad

en: False
es: Falso

en: Priorities
es: Prioridades

en: States
es: Estados

en: Create
es: Crear

en: Active
es: Activo

en: Channel
es: Canal

en: Operation
es: Operación

en: Notifications
es: Avisos

en: Clients
es: Clientes
