Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: List
et: Nimekiri

en: Actions
et: Toimingud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: updated
et: uuendatud

en: created
et: loodud

en: all
et: kõik

en: edit
et: muuda

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: States
et: Olekud

en: Create
et: Loo

en: Active
et: Aktiivne

en: Operation
et: Operatsioon

en: Notifications
et: Teated
