Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: List
fa: فهرست

en: Actions
fa: عملکردها

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Support
fa: پشتیبانی

en: updated
fa: به‌روز شد

en: created
fa: ایجاد شده

en: all
fa: همه

en: edit
fa: ویرایش

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Create
fa: ایجاد

en: Active
fa: فعال

en: Operation
fa: عملکرد

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Clients
fa: مشتریان

en: not assigned
fa: اختصاص نیافته
