Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: List
fi: Lista

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: updated
fi: päivitetty

en: created
fi: luotu

en: all
fi: kaikki

en: edit
fi: muokkaa

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: States
fi: Tilat

en: Create
fi: Luo

en: Active
fi: Voimassa

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Clients
fi: Asiakkaat
