Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: updated
gl: actualizado

en: created
gl: creado

en: all
gl: todos

en: edit
gl: editar

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: States
gl: Estados

en: Create
gl: Crear

en: Active
gl: Activo

en: Operation
gl: Operación
