Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: updated
he: עודכן

en: all
he: הכל

en: edit
he: עריכה

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: States
he: מצבים

en: Create
he: יצירה

en: Active
he: פעיל

en: Operation
he: פעולה

en: Notifications
he: הודעות
