Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: List
hr: Popis

en: Actions
hr: Akcije

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Support
hr: Podrška

en: updated
hr: osvježeno

en: edit
hr: uredi

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Create
hr: Stvori

en: Active
hr: Aktivno

en: Operation
hr: Operacija

en: Notifications
hr: Obavijesti
