Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: List
hu: Lista

en: Actions
hu: Műveletek

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Support
hu: Támogatás

en: updated
hu: frissült

en: created
hu: létrehozva

en: all
hu: mind

en: edit
hu: szerkesztés

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Priorities
hu: Fontossági sorrendek

en: States
hu: Állapotok

en: Create
hu: Létrehozás

en: Active
hu: Aktív

en: Channel
hu: Csatorna

en: Operation
hu: Művelet

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Create notification
hu: Értesítés létrehozása

en: Delete notification
hu: Értesítés törlése

en: Clients
hu: Ügyfelek
