Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: updated
hy: թարմացում

en: edit
hy: խմբագրել

en: Create
hy: Ստեղծել

en: Active
hy: Ակտիվ
