Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: List
id: Daftar

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: updated
id: diperbarui

en: all
id: semua

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: States
id: Status

en: Create
id: Buat

en: Active
id: Aktif

en: Operation
id: Operasi

en: Notifications
id: Notifikasi

en: Clients
id: Klien
