Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: updated
is: uppfært

en: created
is: stofnað

en: all
is: allt

en: edit
is: breyta

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: States
is: Stöður

en: Create
is: Stofna

en: Active
is: Virkt
