Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: List
ja: リスト

en: Actions
ja: アクション

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Support
ja: サポート

en: updated
ja: 更新

en: created
ja: 作成日

en: all
ja: すべて

en: edit
ja: 編集

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: States
ja: 状態

en: Create
ja: 作成

en: Active
ja: アクティブ

en: Channel
ja: チャンネル

en: Operation
ja: 操作

en: Notifications
ja: 通知

en: Bot
ja: ボット

en: Change state
ja: 状態を変更
