Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: List
ka: სია

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: updated
ka: განახლებულია

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Create
ka: შექმნა

en: Active
ka: აქტიური
