Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: List
lt: Sąrašas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: updated
lt: atnaujinta

en: created
lt: sukurta

en: all
lt: visi

en: edit
lt: redaguoti

en: States
lt: Būsenos

en: Create
lt: Kurti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Notifications
lt: Pranešimai
