Support Bot (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: updated
lv: labots

en: created
lv: izveidots

en: all
lv: visi

en: edit
lv: labot

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: States
lv: Stāvokļi

en: Create
lv: Izveidot

en: Active
lv: Aktīvs

en: Channel
lv: Kanāls

en: Operation
lv: Operācija

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Bot
lv: Bots
